ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

 "Chociaż jestem jeszcze mały, chociaż lat niewiele mam, wiem, czym godło jest, Ojczyzna i hymn Polski dobrze znam!"  Dziś w naszym przedszkolu zapanowała podniosła atmosfera. Z okazji Święta Niepodległości odbył się uroczysty apel, podczas którego dzieci z [nazwa grupy/grup] zaprezentowały program artystyczny. Pięknie wystrojone, pełne przejęcia, recytowały wiersze i śpiewały pieśni, oddając hołd tym, którzy walczyli o wolną Polskę. To był wyraz szacunku złożony przez nasze przedszkolaki dla minionych pokoleń.

 

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8