ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
"Chociaż jestem jeszcze mały, chociaż lat niewiele mam, wiem, czym godło jest, Ojczyzna i hymn Polski dobrze znam!" Dziś w naszym przedszkolu zapanowała podniosła atmosfera. Z okazji Święta Niepodległości odbył się uroczysty apel, podczas którego dzieci z [nazwa grupy/grup] zaprezentowały program artystyczny. Pięknie wystrojone, pełne przejęcia, recytowały wiersze i śpiewały pieśni, oddając hołd tym, którzy walczyli o wolną Polskę. To był wyraz szacunku złożony przez nasze przedszkolaki dla minionych pokoleń.


![Znajdź nas na Facebooku [nowe okno (new window)]](szablony/cartoons/znajdz_nas_na_Facebook.png)