czerwiec

"Piknik Służb Mundurowych"

Dzieci miały wyjątkową okazję uczestniczyć w Pikniku Służb Mundurowych, podczas którego mogły z bliska poznać pracę policjantów i strażaków. 



"Piknik w ogrodzie przedszkolnym"

Piękna pogoda, zielona przestrzeń i doskonałe humory stworzyły idealne warunki do wspólnego piknikowania w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci z radością spędzały czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w zabawach ruchowych, grach oraz relaksując się na kocykach wśród przyrody.



Czerwiec

Tematyka tygodnia: