"Piknik w ogrodzie przedszkolnym"
Piękna pogoda, zielona przestrzeń i doskonałe humory stworzyły idealne warunki do wspólnego piknikowania w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci z radością spędzały czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w zabawach ruchowych, grach oraz relaksując się na kocykach wśród przyrody.


![Znajdź nas na Facebooku [nowe okno (new window)]](szablony/cartoons/znajdz_nas_na_Facebook.png)