Wycieczka do Rancza Żuki

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki wybrały się na pełną atrakcji wycieczkę do Rancza Żuki. Był to dzień pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

Dzieci miały okazję uczestniczyć we wspólnych grach i zabawach na świeżym powietrzu, obserwować konie oraz cieszyć się bliskim kontaktem z naturą. Wspólne aktywności sprzyjały integracji grupy, rozwijały współpracę i dostarczyły wielu pozytywnych emocji.

To był wspaniały dzień pełen przygód, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24