Nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym majowym spektaklu przygotowanym przez Teatr „Pod Orzełkiem” pt. „Lekcja o Polsce”. Dzieci z zaciekawieniem poznały bajkę o Wiśle oraz wysłuchały znanych polskich legend – o Smoku Wawelskim i o Warsie i Sawie.