PRACA Z DZIECKIEM W DOMU

 

   Drodzy Rodzice, w tej zakładce znajdziecie propozycje różnorodnych zajęć i zabaw skierowanych do naszych przedszkolaków, które mogą wypełnić Wam czas, a nam pomogą w realizacji treści obowiązującej podstawy programowej, jak też na zdalne prowadzenie pracy indywidualnej z dziećmi.

  W kolejnych postach znajdziecie opracowane przez naszych  nauczycieli specjalistów aktywności adresowane do wszystkich dzieci, w tym też do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Do zapoznania się z tematyką tygodniową zapraszają także Panie katechetki, które w zakładce RELIGIA przygotowały treści dla dzieci wyznania prawosławnego jak i katolickiego.

 

SPECJALIŚCI POLECAJĄ

RELIGIA

 

  Nauczycielki przedszkolnych grup będą z Państwem w  bezpośrednim kontakcie drogą e-mailową bądź przez funkcjonujące grupowe aplikację społecznościowe. Wśród wysłanych materiałów znajdziecie Państwo dedykowane naszym przedszkolakom zabawy,  ćwiczenia, karty pracy rozwijające umiejętności z różnych sfer rozwoju, które zapewnią ciągłość realizowanej tematyki miesięcznej.

  • grupa I "Krasnale" zaprasza do dołączenia do swojej grupowej społeczności:

 https://www.facebook.com/groups/643573726202954/

 

  • grupa V "Elfy" pracuje zdalnie w swojej grupie na fb:

https://www.facebook.com/groups/2272230133079564/

 

  • grupa VI "Ufoludki" zamieszcza materiały na stronie grupy "UFOLUDKI" na portalu fb:

https://www.facebook.com/groups/UFOLUDKIPS41

 

  • grupa II "Smerfy", III "Kubusie" i IV "Dinusie" - komunikuje się z Państwem przez grupowe komunikatory Messenger;

 

Jednocześnie serdecznie zapraszamy  do odwiedzania strony na platformie społecznościowej fb, gdzie zamieszczane są  ciekawe informacje o wydarzeniach, akcjach i inicjatywach podejmowanych przez różnorodne środowiska z myślą o najmłodszych odbiorcach:

https://www.facebook.com/groups/1495448330618591/?multi_permalinks=1502583136571777&notif_id=1585152885062205&notif_t=feedback_reaction_generi

______________________________________________________________________________

 

  Zachęcamy także do zapoznania się z materiałami dydaktycznymi do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci, które udostępnione są na stronie Centrum Rozwoju Lokalnego -  "Dzieci uczą Rodziców w domu":

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 

 

 


góra strony