K U B U S I E 

       

...zapraszają na małe co nieco...


                                                                                                  

archiwum grupy Kubusie

 

 

15.03.2018r

 

Kolejne przedstawienie teatru "Orzełek" zatytułowane "Lekcja o Polsce", jak zwykle ciekawe, dowcipne, dostarczające wiedzy i wielu emocji. A jakie pomysłowe dekoracje. Czuliśmy się jak w prawdziwym teatrze.

 


 

 

15.03.2018r

 

Bezpieczeństwo w naszym życiu jest bardzo ważne. Miła pani ze Straży Miejskiej opowiedziała nam, jak należy zachować się i postępować, żeby nic złego nam się nie przydarzyło. Największą frajdę mieliśmy podczas zabawy samochodami,kierowaniu ruchem, tankowaniu pojazdów. Było super!

 


 

 

14.02.2018r

 

Poszliśmy na koncert filharmoniczny. Muzyka, której słuchaliśmy wprawiła nas w dobry humor. Śpiewaliśmy, znane piosenki, ale także poznaliśmy dużo nowych wiadomości z dziedziny muzyki. Postaramy się zapamiętać je i wykorzystać w przyszłości.

 


 

 

12.01.2018r

 

Bal karnawałowy na królewskim dworze udał się znakomicie. Były tańce, hulanki, swawole. Wszystko mieniło się od kolorowych strojów rycerzy, królów, księżniczek. Wzięliśmy udział w konkursach, wspólnych tańcach i zabawach. Były prezenty! Towarzyszyła nam wspaniała muzyka, a dobry nastrój nie opuszczał ani przez chwilę. 

 


 

 

20.12.2017r

 

Hej, Kolęda! Anioł, Król, Turoń, a nawet diabełek, którzy wzięli udział w przedstawieniu rozbawili nas do łez. Nie było czasu na nudę, ciągle coś się działo. Zapamiętamy ten teatrzyk na długo.

 


 

 

19.12.2017r

 

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Sprawiliśmy niespodziankę rodzicom i przygotowaliśmy im występ. Były wzruszające wiersze, piosenki, kolędy. Niejedna łezka zakręciła się w oku. Najbardziej jednak cieszyliśmy się, że jesteśmy razem, a wspólne wykonanie świątecznych aniołków wszystkim się podobało. "Udały się wyśmienicie" - Każdy inny, niepowtarzalny, cudny..., a co najważniejsze zrobiony z mamą lub tatą, którzy doskonale bawili się robiąc aniołki z kochaną córeczką, czy synkiem. Aniołki powędrowały jako dobra wróżba do naszych domów i być może spełnią nasze najskrytsze marzenia. Tego sobie życzymy.

 


 

 

08.12.2017r

 

Przygotowaliśmy podarunki świąteczne, które sprawią radość innym. Bardzo się napracowaliśmy, ale mamy z tego dożo radości i satysfakcji. Jesteśmy przecież pomysłowi i zdolni!

 


 

 

06.12.2017r

 

Hurra! Odwiedził nas Mikołaj. Obiecał, że dostaniemy prezenty... Nie możemy się ich doczekać. Zrobiliśmy grupowe zdjęcie, a przemiły Święty pobawił się z nami. To niezapomniane chwile.

 


 

 

24.11.2017r

 

I znów jest wesoło! Dzień Pluszowego Misia upłyną nam fantastycznie. Zabawa, śmiech i pyszne ciasteczka, a przede wszystkim nasi "goście-misie" dostarczyli wielu wrażeń. Nawet my sami zamieniliśmy się na chwilę w urocze niedźwiadki.

 


 

 

10.11.2017r

 

Bierzemy udział w apelu z okazji Święta Niepodległości. To bardzo ważne wydarzenie. Wiemy, co znaczy być Polakiem i jakie znaczenie ma historia naszego kraju. Musimy o tym pamiętać.

 


 

 

16.10.2017r

 

Na placu przedszkolnym zawsze znajdziemy coś dla siebie. Bawimy się na zjeżdzalni i huśtawkach. Biegamy, gramy w ciekawe gry, jesteśmy budowniczymi i "wyczarowujemy" budowle z piasku. Powietrze i dużo ruchu wpływają na dobre samopoczucie, kondycję fizyczną, zdrowie i dobry humor.

 


 

 

13.10.2017r

 

Nasza grupa uczestniczy w różnych uroczystościach. Obchodzimy Dzień Edukacji. To święto naszych pań. Cieszymy się, że są z nami i tylko dla nas.

 


 

 

10.10.2017r

 

Lubimy ruch i muzykę. Na zajęciach rytmiki z panią Agnieszką jest zawsze wesoło, a my chętnie uczymy się piosenek, tańców, zabaw, które pozwalają nam trochę "podokazywać". Tak trzymać!

 


 

 

04.10.2017r

 

W towarzystwie kolegów czujemy się jak "ryby w wodzie". Wymyślamy różne zabawy, ale nie zapominamy o pracy i nauce. Mamy wiele pomysłów, a nasza wyobraźnia bywa nieograniczona...

 


 

 

02.10.2017r

 

Oglądamy teatrzyki. Są zawsze ciekawe i wzbudzają wiele emocji. Dostarczają wspaniałych wrażeń i przeżyć. Świetnie się bawimy.

 


 

 

19.09.2017r

 

Cześć! To my - Kubusie. Jesteśmy już starszakami. Zaczynamy nowy rok przedszkolny. W swojej sali bawimy się, uczymy i odpoczywamy. Jednak najbardziej cieszymy się z grona kolegów, ciekawych zajęć i zabaw, poznawania nowych wiadomości, doznawanych przeżyć i nabywania doświadczenia. Będzie fajnie!

 


 

góra strony